jarmuta Szczawnica

W najbliższą niedzielę na stadionie Jarmuty o godz. 15.00  drużyna ze Szczawnicy, która zajmuje trzecie oczko w tabeli, rozegra spotkanie z liderem klasy okręgowej – drużyną Sandecji II Nowy Sącz.
Drużyna rezerwowa pierwszoligowej Sandecji występowała w poprzednim sezonie w IV lidze i zajęła wysokie 12 miejsce. Niestety dla drużyny z Nowego Sącza w skutek kolejnej reformy rozgrywek na wyższych szczeblach nawet taka lokata nie wystarczyła do zachowania statusu czwarto ligowca.
W obecnych rozgrywkach rezerwy Sandecji są najpoważniejszym kandydatem do powrotu do IV ligi. W pierwszych 11 spotkaniach odniosła 9 zwycięstw oraz niespodziewanie przegrała w wyjazdowych konfrontacjach z Zalesianką i Płomieniem Limanowa.
W składzie naszego przeciwnika pojawiają się znane nazwiska z kadry pierwszoligowca wspierające młodych piłkarzy rezerw. Wystąpili m.in. Dawid Janczyk, Filip Piszczek, Sebastian Leszczak, Kamil Słaby, Michał Gliwa, Tomasz Zawiślan, Michał Szeliga, Mateusz Bartków, Kacper Smoleń.
We wczorajszym spotkaniu pierwszej drużyny – wygranym ze Zniczem Pruszków na wyjeździe 3-1 wystąpili z wyżej wymienionych : Słaby, Piszczek, Bartków, Smoleń i w krótkim wymiarze czasowym Michał Szeliga (strzelec trzeciej bramki). Na ławce rezerwowych znaleźli się kolejni zawodnicy rezerw : Wiktor Nowak, Michał Gałecki.W dotychczasowej historii drużyna Jarmuty nie rozgrywała jeszcze spotkania z rezerwami Sandecji.

Zapowiada się ciekawe widowisko, zapraszamy wszystkich kibiców do głośnego dopingu naszej drużyny!.

źródło: facebook.com/KsJarmuta