Szczawnica sylwester

Szczawnica Sylwester 2016/2017 – tutaj będziemy zamieszczać informacje o imprezach sylwestrowych na terenie Szczawnicy i Pienin. Już niebawem informacja o sylwestrze w Dworku Gościnnym oraz jaką imprezę na Sylwestra szykuje miasto – na pewno będzie to pod kolejką na placu. Kto zagra? Dowiemy się niedługo.


Dworek w Szczawnicy zaprasza na widowiskową noc sylwestrową. W programie musicalowe show, a w nim namiętność, taniec i kabaret.

Dworek Gościnny w Szczawnicy organizuje sylwestra w stylu francuskiej rewii.

Cena od 420 zł za osobę.

Dodatkowo jest możliwość opieki nad dzieckiem, tutaj cena wynosi 350 zł od dziecka.

kontakt: 519 067 683


 Już wiemy kiedy odbędzie się i kto zagra na plenerowym Sylwestrze w Szczawnicy.

A więc impreza wystartuje oczywiście 31.12.2016 roku o godzinie 23.00. Na scenie pojawi się gwiazda nie byle jaka, bo Mateusz Mijal. Znany z przebojów takich jak:” Góraleczka”, „Niech się ludzie śmieją”, „Wirtualnie”, czy „Szkło i lód”.

O godzinie 0.00 tradycyjny, największy w Pieninach pokaz sztucznych ognii. Szykuje się dobra zabawa i szaleństwo pod Palenicą.

Poniżej oficjalny plakat sylwestra w Szczawnicy

Szczawnica Sylwester


Na Sylwestra w Szczawnicy zaprasza również hotel Smile, jakie atrakcje przygotował na tą jedyną noc w Szczawnicy napiszemy niebawem.

Na Sylwestra w Szczawnicy zapraszają Jaworki, tam w remizie OSP strażacy przygotowali szereg atrakcji dla bawiących się. Zagra zespół Dancing Band, cena od osoby to tylko 125 zł.

plakat poniżej:

sylwester w Szczawnicy


Na Sylwestra zaprasza Manhattan w Szczawnicy. To lokal w centrum miasta.
W cenie biletu są dwa gorące posiłki, zimna płyta napoje zimne oraz gorące. Dodatkowo istniej możliwość zakupu wszystkiego co oferuje bogato zaopatrzony bar i dobrze przygotowany barman. Szczegóły na plakacie

sylwester Szczawnica
Rezerwacja biletów pod numerem: 698922657

ZOSTAW ODPOWIEDŹ