„Świetna inicjatywa na terenie Łącka”- tak mówią mieszkańcy małopolskiej Stolicy Jabłek o NIBYLANDII- Sali Zabaw. Od niedawna mali mieszkańcy mogą spędzać bardzo aktywnie czas w bawialni, która mieści się na 320 metrach kwadratowych. Jest tam wiele atrakcji. Konstrukcja została zaprojektowana i zrealizowana przez profesjonalną firmę, zajmującą się montażem od dziewiętnastu lat. Wszystko zostało wykonane w taki sposób, aby każde dziecko bawiło się w bezpiecznych warunkach.  Wieża Spider ma chyba największe oblężenie. Dzieciaki przeciskają się między gumowymi pasami w górę, a później przeźroczystym mostem wchodzą w główną konstrukcje. To nie koniec atrakcji! Kolejna- zjazd tyrolką, a tuż za nią tor saneczkowy o długości  10 metrów. W konstrukcji jest wiele pomysłowych labiryntów. Do tego te kolory!
Sala Zabaw wyposażona jest w malownicze Pokoiki Urodzinowe. Każde dziecko chciałoby usiąść na tronie urodzinowym, zebrać prezenty do Skrzyni, zjeść tort i wziąć udział w urodzinowej sesji fotograficznej.
Pomyślano również o rodzicach. Ci, mają okazje usiąść w przytulnej kawiarence. „Bardzo zależy nam, aby i Opiekunowie, którzy przychodzą z dziećmi mogli spędzić u nas dobrze czas, smakując się kawą w przystępnej cenie. Mogą poczytać prasę, książkę, bądź skorzystać z darmowego Wi-Fi. Stąd też zrodził się pomysł, aby kawiarenka była w stylu marynistycznym, bez elementów dziecięcych rysunków”- mówi właściciel Nibylandii Beata Sajdak.
Nadmienić należy, iż dzieci niepełnosprawne korzystają z bawialni darmowo.  Nibylandia otwarta jest codziennie w godzinach od 10.00 do 20.00. Znajdziecie ją Państwo w Łącku w budynku firmy P.P.H.U. PLECHTA- naprzeciw TESCO.